Ostaa P0644UBTP BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - On State: | 4V |
|---|---|
| Jännite - Off State: | 58V, 116V |
| Jännite - breakover: | 77V, 154V |
| Sarja: | SIDACtor® |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 6-SMD, Gull Wing |
| Lukumäärä Elements: | 4 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | P0644UBTP |
| Kuvaus: | SIDACTOR 4CHP 58/116V 250A MS013 |
| Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs): | 250A |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 80A |
| Nykyinen - Hold (Ih): | 150mA |
| kapasitanssi: | 90pF, 155pF |
| Email: | [email protected] |