Ostaa P2106UATP BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - On State: | 8V |
|---|---|
| Jännite - Off State: | 170V |
| Jännite - breakover: | 250V |
| Sarja: | SIDACtor® |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 6-SMD, Gull Wing |
| Lukumäärä Elements: | 6 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | P2106UATP |
| Kuvaus: | SIDACTOR 4CHP 170V 150A MS-013 |
| Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs): | 150A |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 45A |
| Nykyinen - Hold (Ih): | 150mA |
| kapasitanssi: | 25pF, 35pF |
| Email: | [email protected] |