Ostaa PAM8603EDHR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Class D |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | - |
| Pakkaus / Case: | - |
| lähtö Tyyppi: | 2-Channel (Stereo) |
| Muut nimet: | PAM8603EDHRDI |
| Käyttölämpötila: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Asennustyyppi: | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Enimmäislähtöteho x kanavat @ Load: | 3W x 2 @ 4 Ohm |
| Valmistajan osanumero: | PAM8603EDHR |
| ominaisuudet: | Depop, Short-Circuit and Thermal Protection |
| Laajennettu kuvaus: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class D |
| Kuvaus: | IC AMP AUDIO 3W CLASS D 24SOIC |
| Email: | [email protected] |