Ostaa PAM8615RHR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 10 V ~ 26 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Class D |
| Toimittaja Device Package: | 24-TSSOP |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| lähtö Tyyppi: | 1-Channel (Mono) or 2-Channel (Stereo) |
| Muut nimet: | PAM8615RHRDI |
| Käyttölämpötila: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Enimmäislähtöteho x kanavat @ Load: | 32W x 1 @ 8 Ohm; 16W x 2 @ 4 Ohm |
| Valmistajan toimitusaika: | 9 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | PAM8615RHR |
| ominaisuudet: | Depop, Short-Circuit and Thermal Protection |
| Laajennettu kuvaus: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) or 2-Channel (Stereo) Class D 24-TSSOP |
| Kuvaus: | IC AMP AUDIO 16W CLASS D 24TSSOP |
| Email: | [email protected] |