Ostaa PD85035-E BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Testi: | 13.6V |
|---|---|
| Jännite - Rated: | 40V |
| transistori tyyppi: | LDMOS |
| Toimittaja Device Package: | PowerSO-10RF (Formed Lead) |
| Sarja: | - |
| Virta - Output: | 15W |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | PowerSO-10RF Exposed Bottom Pad (2 Formed Leads) |
| Muut nimet: | 497-8299 497-8299-5 497-8299-ND PD85035-E-ND PD85035E |
| Noise Kuva: | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 11 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | PD85035-E |
| Saada: | 17dB |
| Taajuus: | 870MHz |
| Laajennettu kuvaus: | RF Mosfet LDMOS 13.6V 350mA 870MHz 17dB 15W PowerSO-10RF (Formed Lead) |
| Kuvaus: | FET RF 40V 870MHZ |
| Nykyinen arvostelu: | 8A |
| Nykyinen - Testi: | 350mA |
| Email: | [email protected] |