Ostaa PD85035STR1-E BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Testi: | 13.6V |
|---|---|
| Jännite - Rated: | 40V |
| transistori tyyppi: | LDMOS |
| Toimittaja Device Package: | PowerSO-10RF (Straight Lead) |
| Sarja: | - |
| Virta - Output: | 15W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | - |
| Noise Kuva: | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 11 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | PD85035STR1-E |
| Saada: | 17dB |
| Taajuus: | 870MHz |
| Laajennettu kuvaus: | RF Mosfet LDMOS 13.6V 350mA 870MHz 17dB 15W PowerSO-10RF (Straight Lead) |
| Kuvaus: | TRANS RF N-CH FET POWERSO-10RF |
| Nykyinen arvostelu: | 8A |
| Nykyinen - Testi: | 350mA |
| Email: | [email protected] |