Ostaa PI5C16245VE BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Supply Source: | Single Supply |
|---|---|
| Jännite - Supply: | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Tyyppi: | Bus Switch |
| Toimittaja Device Package: | 48-SSOP |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | PI5C16245VE |
| itsenäinen Circuits: | 2 |
| Laajennettu kuvaus: | Bus Switch 8 x 1:1 48-SSOP |
| Kuvaus: | IC 16-BIT 4-PORT BUS SW 48-SSOP |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala: | - |
| Piiri: | 8 x 1:1 |
| Email: | [email protected] |