Ostaa PI6C49003AEX BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 48-TSSOP |
| Sarja: | - |
| Ratio - Input: Tuotos: | 1:9 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| PLL: | Yes |
| ulostulo: | HCSL, LVCMOS |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | PI6C49003AEX |
| Päätarkoitus: | PCI Express (PCIe) |
| panos: | HCSL, LVCMOS, Crystal |
| Taajuus - Max: | 133.33MHz |
| Differential - Input: Tuotos: | No/Yes |
| Kuvaus: | IC CLOCK GENERATOR 48TSSOP |
| Email: | [email protected] |