Ostaa PM124SH-120M-RC BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | PM124SH |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 16 @ 2.52MHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | PM124SH-120M-RC |
| induktanssi: | 12µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.177" (4.50mm) |
| Taajuus - Testi: | 100kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 25MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 12µH Shielded Wirewound Inductor 3.8A 38 mOhm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 12UH 3.8A 38 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 38 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 3.8A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 3.6A |
| Email: | [email protected] |