Ostaa PM2120-3R9M-RC BYCHPS: llä
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 1.200" L x 1.000" W (30.50mm x 25.40mm) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | PM2120-3R9M-RC |
| induktanssi: | 3.9µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.820" (20.83mm) |
| Taajuus - Testi: | 1kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 3.9µH Unshielded Toroidal Inductor 18A 4 mOhm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 3.9UH 18A 4 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 4 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 18A |