Ostaa PMN16XNEX BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 900mV @ 250µA |
|---|---|
| teknologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package: | 6-TSOP |
| Sarja: | - |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 19 mOhm @ 6.9A, 4.5V |
| Tehonkulutus (Max): | 550mW (Ta), 6.25W (Tc) |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SC-74, SOT-457 |
| Muut nimet: | 1727-2696-2 568-13215-2 568-13215-2-ND 934069603115 PMN16XNEX-ND |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | PMN16XNEX |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 1136pF @ 10V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 17nC @ 4.5V |
| FET tyyppi: | N-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | N-Channel 20V 6.9A (Ta) 550mW (Ta), 6.25W (Tc) Surface Mount 6-TSOP |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 20V |
| Kuvaus: | MOSFET N-CH 20V SC-74 |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 6.9A (Ta) |
| Email: | [email protected] |