Ostaa PVC12139 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 1200V (1.2kV) |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 475V |
| Toleranssi: | ±10% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 0.740" Dia x 1.650" L (18.80mm x 41.90mm) |
| Sarja: | PVC |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | PVC12139 |
| Lead Spacing: | 1.343" (34.10mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 0.039µF ±10% Film Capacitor 475V 1200V (1.2kV) Polypropylene (PP) Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP) |
| Kuvaus: | CAP FILM 0.039UF 10% 1.2KVDC RAD |
| kapasitanssi: | 0.039µF |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |