Ostaa PVM-10V680ME60E-R2 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 10V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymer |
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) |
| Koko / Dimension: | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Sarja: | PVM |
| Ripple Current - matala taajuus: | - |
| Ripple Current - korkea taajuus: | 2.31A @ 100kHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - SMD |
| Muut nimet: | 604-1196-2 PVM10V680ME60ER2 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | PVM-10V680ME60E-R2 |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | 1.25 Ohm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.236" (6.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 68µF ±20% 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 28 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 28 mOhm |
| Kuvaus: | CAP ALUM POLY 68UF 20% 10V SMD |
| kapasitanssi: | 68µF |