Ostaa REG103FA-2.5KTTT BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 2.5V |
|---|---|
| Jännite - Input: | Up to 15V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | - |
| Toimittaja Device Package: | DDPAK/TO-263-5 |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Muut nimet: | 296-15993-6 REG103FA25KTTT |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | REG103FA-2.5KTTT |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 500mA DDPAK/TO-263-5 |
| Kuvaus: | IC REG LDO 2.5V 0.5A DDPAK |
| Nykyinen - Tuotos: | 500mA |
| Nykyinen - Raja (Min): | 550mA |
| Email: | [email protected] |