Ostaa RL875S-330L-RC BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±15% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.307" Dia (7.80mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | RL875S |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 35 @ 2.52MHz |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | RL875S-330L-RC |
| induktanssi: | 33µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.295" (7.50mm) |
| Taajuus - Testi: | 2.52MHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 13.5MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 33µH Shielded Wirewound Inductor 1.3A 140 mOhm Max Radial |
| Kuvaus: | FIXED IND 33UH 1.3A 140 MOHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 140 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 1.3A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | - |
| Email: | [email protected] |