Ostaa RL875S-472K BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±10% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.307" Dia (7.80mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | RL875S |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | RL875S472K |
| Käyttölämpötila: | -30°C ~ 100°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan osanumero: | RL875S-472K |
| induktanssi: | 4.7mH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.295" (7.50mm) |
| Taajuus - Testi: | 1kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 4.7mH Shielded Wirewound Inductor 110mA 14.7 Ohm Max Radial |
| Kuvaus: | FIXED IND 4.7MH 110MA 14.7 OHM |
| DC Resistance (DCR): | 14.7 Ohm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 110mA |
| Nykyinen - värikylläisyys: | - |
| Email: | [email protected] |