Ostaa RLB0913-123K BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±10% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.335" Dia (8.50mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | RLB0913 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 40 @ 79.6MHz |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | Radial, Vertical Cylinder |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | RLB0913-123K |
| induktanssi: | 12mH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.492" (12.50mm) |
| Taajuus - Testi: | 1kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 300kHz |
| Laajennettu kuvaus: | 12mH Unshielded Wirewound Inductor 115mA 33 Ohm Radial, Vertical Cylinder |
| Kuvaus: | FIXED IND 12MH 115MA 33 OHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 33 Ohm |
| Nykyinen arvostelu: | 115mA |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 40mA |
| Email: | [email protected] |