Ostaa SCEP134S-3R6 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | - |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.547" L x 0.547" W (13.90mm x 13.90mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | SCEP134S |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | SCEP134S-3R6 |
| induktanssi: | 3.6µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.193" (4.90mm) |
| Taajuus - Testi: | 100kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 3.6µH Shielded Inductor 10.8A 10.8 mOhm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 3.6UH 10.8A 10.8 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 10.8 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 10.8A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 10.9A |