Ostaa SEK331M6R3ST BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 6.3V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| ripple Current: | 200mA @ 120Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 17 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | SEK331M6R3ST |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.098" (2.50mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.453" (11.50mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 330µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 1.05 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 1.05 Ohm @ 120Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL |
| kapasitanssi: | 330µF |