Ostaa SFY3-DC12V BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Turn On Jännite (max): | 9 VDC |
|---|---|
| Sammuta Voltage (Min): | 1.8 VDC |
| päättyminen Style: | PC Pin |
| kytkentäjännite: | 250VAC, 30VDC - Max |
| Sarja: | SF-Y |
| Release Time: | 10ms |
| Relay Type: | Safety |
| Pakkaus: | Bulk |
| Muut nimet: | 255-4132 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 70°C |
| Toiminta-aika: | 20ms |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | SFY3-DC12V |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Safety Relay 4PST (3 Form A, 1 Form B) 12VDC Coil Through Hole |
| Kuvaus: | RELAY SAFETY 4PST 6A 12V |
| Ota Arvostelu (Current): | 6A |
| Yhteydenotto Material: | Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) |
| Yhteydenottolomake: | 4PST (3 Form A, 1 Form B) |
| Coil Voltage: | 12VDC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 215 Ohms |
| Coil Virta: | 670 mW |
| Coil Current: | 56mA |