Ostaa SRF1260A-470M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±20% |
|---|---|
| Testainduktanssi - kytketty sarjaan: | 188µH |
| Koko / Dimension: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | Automotive, AEC-Q200, SRF1260A |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | SRF1260A-470M-ND SRF1260A-470MTR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä kelat: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | SRF1260A-470M |
| Induktanssi - kytketty rinnakkain: | 47µH |
| Korkeus: | 0.244" (6.20mm) |
| Laajennettu kuvaus: | Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 86 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Kuvaus: | INDUCT ARRAY 2 COIL 47UH SMD |
| DC-vastus (DCR) - sarja: | 340 mOhm Max |
| DC-vastus (DCR) - rinnakkainen: | 86 mOhm Max |
| Nykyinen saturaatio - sarja: | 1.62A |
| Nykyinen kylläisyys - rinnakkain: | 3.24A |
| Virta-arvo - sarja: | 1.35A |
| Nykyinen Rating - Parallel: | 2.71A |