Ostaa SRR1210A-471M BYCHPS: llä
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
| Arvioinnit: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | 12 @ 796kHz |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | SRR1210A-471MDKR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | SRR1210A-471M |
| induktanssi: | 470µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Taajuus - Testi: | 1kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 850kHz |
| Laajennettu kuvaus: | 470µH Shielded Inductor 1.2A 820 mOhm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 470UH 1.2A 820 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 820 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 1.2A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 1A |