Ostaa SRR1260-1R0Y BYCHPS: llä
|---|---|
| Toleranssi: | ±30% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | SRR1260 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 26 @ 7.96MHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | SRR1260-1R0Y-ND SRR1260-1R0YTR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | SRR1260-1R0Y |
| induktanssi: | 1µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.256" (6.50mm) |
| Taajuus - Testi: | 100kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 100MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 1µH Shielded Wirewound Inductor 9.4A 7.8 mOhm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 1UH 9.4A 7.8 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 7.8 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 9.4A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 10A |