Ostaa STD12NM50N BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 4V @ 250µA |
|---|---|
| teknologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package: | D-Pak |
| Sarja: | MDmesh™ II |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 380 mOhm @ 5.5A, 10V |
| Tehonkulutus (Max): | 100W (Tc) |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Muut nimet: | 497-5784-2 STD12NM50N-ND |
| Käyttölämpötila: | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | STD12NM50N |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 940pF @ 50V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 30nC @ 10V |
| FET tyyppi: | N-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | N-Channel 500V 11A (Tc) 100W (Tc) Surface Mount D-Pak |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 500V |
| Kuvaus: | MOSFET N-CH 500V 11A DPAK |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 11A (Tc) |