Ostaa STP190N55LF3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 2.5V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±18V |
| teknologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package: | TO-220-3 |
| Sarja: | STripFET™ |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 3.7 mOhm @ 30A, 10V |
| Tehonkulutus (Max): | 312W (Tc) |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-220-3 |
| Muut nimet: | 497-8810-5 STP190N55LF3-ND |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | STP190N55LF3 |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 6200pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 80nC @ 5V |
| FET tyyppi: | N-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | N-Channel 55V 120A (Tc) 312W (Tc) Through Hole TO-220-3 |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On): | 5V, 10V |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 55V |
| Kuvaus: | MOSFET N-CH 55V 120A TO-220 |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 120A (Tc) |