Ostaa TMOV14RP550M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Varistorijännite (Typ): | 910V |
|---|---|
| Varistorin jännite (min): | 819V |
| Varistorin jännite (maksimi): | 1001V (1.001kV) |
| Sarja: | iTMOV® |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Disc 14mm 3-Lead |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC: | 715VDC |
| Suurin AC volttia: | 550VAC |
| Valmistajan toimitusaika: | 9 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | TMOV14RP550M |
| energia: | - |
| Kuvaus: | VARISTOR 910V 6KA DISC 14MM |
| Nykyinen - Surge: | 6kA |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | 180pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |