Ostaa TMOV14RP575M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Varistorijännite (Typ): | 952V |
|---|---|
| Varistorin jännite (min): | 857V |
| Varistorin jännite (maksimi): | 1047V (1.047kV) |
| Sarja: | iTMOV® |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Disc 14mm 3-Lead |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC: | 730VDC |
| Suurin AC volttia: | 575VAC |
| Valmistajan toimitusaika: | 9 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | TMOV14RP575M |
| energia: | 195J |
| Kuvaus: | VARISTOR 952V 6KA DISC 14MM |
| Nykyinen - Surge: | 6kA |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | 170pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |