Ostaa UAL25-500RF8 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±1% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±20ppm/°C |
| Koko / Dimension: | 1.063" L x 1.079" W (27.00mm x 27.40mm) |
| Sarja: | UAL |
| Resistance (ohmia): | 500 |
| Virta (wattia): | 25W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Axial, Box |
| Muut nimet: | 696-1452 UAL-25-500F UAL-25-500F-ND UAL25-500RF8-ND UAL25500RF8 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 275°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | UAL25-500RF8 |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.575" (14.60mm) |
| ominaisuudet: | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Kuvaus: | RES CHAS MNT 500 OHM 1% 25W |