Ostaa UAL5-1R5F8 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±1% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±50ppm/°C |
| Koko / Dimension: | 0.598" L x 0.646" W (15.20mm x 16.40mm) |
| Sarja: | UAL |
| Resistance (ohmia): | 1.5 |
| Virta (wattia): | 7.5W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Axial, Box |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 275°C |
| Asennus Ominaisuus: | Flanges |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | UAL5-1R5F8 |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.335" (8.50mm) |
| ominaisuudet: | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Kuvaus: | RES CHAS MNT 1.5 OHM 1% 7.5W |