Ostaa UCD1K471MNQ1MS BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 80V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) |
| Koko / Dimension: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Sarja: | UCD |
| ripple Current: | 458.5mA @ 120Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - SMD |
| Muut nimet: | 493-6415-2 UCD1K471MNQ1MS-ND |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 19 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | UCD1K471MNQ1MS |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | 150 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.689" (17.50mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 470µF 80V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 470UF 20% 80V SMD |
| kapasitanssi: | 470µF |