Ostaa UCD1K4R7MCL1GS BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 80V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) |
| Koko / Dimension: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Sarja: | UCD |
| ripple Current: | 40mA |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - SMD |
| Muut nimet: | 493-6416-6 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 29 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | UCD1K4R7MCL1GS |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | 3 Ohm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.240" (6.10mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 4.7µF 80V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 4.7UF 20% 80V SMD |
| kapasitanssi: | 4.7µF |