Ostaa VDRS14T320BSE BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Varistorijännite (Typ): | 510V |
|---|---|
| Varistorin jännite (min): | 459V |
| Varistorin jännite (maksimi): | 561V |
| Sarja: | VDRS |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Disc 16mm |
| Muut nimet: | 2322 595 53216 232259553216 BC1456 VDRS14T320BSC |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC: | 420VDC |
| Suurin AC volttia: | 320VAC |
| Valmistajan toimitusaika: | 11 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | VDRS14T320BSE |
| energia: | 120J |
| Kuvaus: | VARISTOR 510V 4.5KA DISC 16MM |
| Nykyinen - Surge: | 4.5kA |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | 370pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |