Ostaa VDRS14T350TSE BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Varistorijännite (Typ): | 560V |
|---|---|
| Varistorin jännite (min): | 504V |
| Varistorin jännite (maksimi): | 616V |
| Sarja: | VDRS |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Disc 16.5mm |
| Muut nimet: | 2381 595 53516 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC: | 460VDC |
| Suurin AC volttia: | 350VAC |
| Valmistajan osanumero: | VDRS14T350TSE |
| energia: | 156J |
| Kuvaus: | VARISTOR 560V 4.5KA DISC 16.5MM |
| Nykyinen - Surge: | 4.5kA |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | 325pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |