Ostaa ZHCS500TC BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 550mV @ 500mA |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 40V |
| Toimittaja Device Package: | SOT-23-3 |
| Nopeus: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sarja: | - |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 10ns |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | 125°C (Max) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | ZHCS500TC |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Schottky 40V 500mA (DC) Surface Mount SOT-23-3 |
| diodi Tyyppi: | Schottky |
| Kuvaus: | DIODE SCHOTTKY 40V 500MA SOT23-3 |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 40µA @ 30V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 500mA (DC) |
| Kapasitanssi @ Vr, F: | 20pF @ 25V, 1MHz |