Ostaa ZUMT717TC BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 12V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 240mV @ 100mA, 1.25A |
| transistori tyyppi: | PNP |
| Toimittaja Device Package: | SOT-323 |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 500mW |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SC-70, SOT-323 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | ZUMT717TC |
| Taajuus - Siirtyminen: | 220MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 12V 1.25A 220MHz 500mW Surface Mount SOT-323 |
| Kuvaus: | TRANS PNP 12V 1.25A SC70-3 |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 200 @ 500mA, 2V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 10nA |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 1.25A |
| Email: | [email protected] |