Ostaa ZXMP3A17DN8TA BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 1V @ 250µA (Min) |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 8-SO |
| Sarja: | - |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 70 mOhm @ 3.2A, 10V |
| Virta - Max: | 1.8W |
| Pakkaus: | Cut Tape (CT) |
| Pakkaus / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Muut nimet: | ZXMP3A17DN8CT |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | ZXMP3A17DN8TA |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 630pF @ 15V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 15.8nC @ 10V |
| FET tyyppi: | 2 P-Channel (Dual) |
| FET Ominaisuus: | Logic Level Gate |
| Laajennettu kuvaus: | Mosfet Array 2 P-Channel (Dual) 30V 3.4A 1.8W Surface Mount 8-SO |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 30V |
| Kuvaus: | MOSFET 2P-CH 30V 3.4A 8-SOIC |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 3.4A |
| Email: | [email protected] |