Ostaa ZXTN2005ZTA BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 25V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 200mV @ 150mA, 6.5A |
| transistori tyyppi: | NPN |
| Toimittaja Device Package: | SOT-89-3 |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 2.1W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-243AA |
| Muut nimet: | ZXTN2005ZTR |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | ZXTN2005ZTA |
| Taajuus - Siirtyminen: | 150MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 25V 5.5A 150MHz 2.1W Surface Mount SOT-89-3 |
| Kuvaus: | TRANS NPN 25V 5.5A SOT89 |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 300 @ 1A, 1V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 20nA (ICBO) |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 5.5A |
| Email: | [email protected] |