Ostaa ZXTN2018FTA BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 60V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 210mV @ 300mA, 6A |
| transistori tyyppi: | NPN |
| Toimittaja Device Package: | SOT-23-3 |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 1.2W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Muut nimet: | ZXTN2018FTR |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ZXTN2018FTA |
| Taajuus - Siirtyminen: | 130MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 60V 5A 130MHz 1.2W Surface Mount SOT-23-3 |
| Kuvaus: | TRANS NPN 60V 5A SOT23-3 |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 100 @ 2A, 1V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 20nA (ICBO) |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 5A |
| Email: | [email protected] |