Ostaa 50LSW22000MEFC36X118 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 50V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 1.417" Dia (36.00mm) |
| Sarja: | LSW |
| ripple Current: | 7.5A @ 120Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 50LSW22000MEFC36X118 |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.500" (12.70mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 4.803" (122.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 22000µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 22000UF 20% 50V SCREW |
| kapasitanssi: | 22000µF |