Ostaa APT100S20LCTG BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 950mV @ 100A |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 200V |
| Toimittaja Device Package: | TO-264 [L] |
| Nopeus: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sarja: | - |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 70ns |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-264-3, TO-264AA |
| Muut nimet: | APT100S20LCTGMI APT100S20LCTGMI-ND |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | -55°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 22 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | APT100S20LCTG |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 120A Through Hole TO-264-3, TO-264AA |
| diodi Tyyppi: | Schottky |
| diodikonfiguraatiolla: | 1 Pair Common Cathode |
| Kuvaus: | DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO264 |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 2mA @ 200V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode): | 120A |
| Email: | [email protected] |