Ostaa B43630E2228M007 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 250V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Sarja: | B43630 |
| ripple Current: | 4.91A @ 100Hz |
| Muut nimet: | B43630E2228M 7 B43630E2228M7 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B43630E2228M007 |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| impedanssi: | 90 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 2.047" (52.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 2200µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 55 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 55 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 2200UF 20% 250V SNAP |
| kapasitanssi: | 2200µF |