B43630F2108M000
Osa numero:
B43630F2108M000
Kuvaus:
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Tietolomake:
B43630F2108M000.pdf
esittely
Ostaa B43630F2108M000 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Voltage Rating:250V
Toleranssi:±20%
Surface Mount Land Koko:-
Koko / Dimension:1.181" Dia (30.00mm)
Sarja:B43630
ripple Current:3.01A @ 100Hz
Polarisaatio:Polar
Pakkaus:Bulk
Pakkaus / Case:Radial, Can - Snap-In
Muut nimet:B43630F2108M
Käyttölämpötila:-40°C ~ 85°C
Asennustyyppi:Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL):1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika:14 Weeks
Valmistajan osanumero:B43630F2108M000
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing:0.394" (10.00mm)
impedanssi:140 mOhm
Korkeus - Istuva (Max):1.456" (37.00mm)
Laajennettu kuvaus:1000µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 90 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):90 mOhm @ 100Hz
Kuvaus:CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
kapasitanssi:1000µF