Ostaa CDNBS08-SRDA15-4 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Käänteinen Standoff (Typ): | 15V |
|---|---|
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp: | 30V |
| Jännite - erittely (min): | 16.7V |
| Yksisuuntaiset kanavat: | 4 |
| Tyyppi: | Steering (Rail to Rail) |
| Toimittaja Device Package: | 8-SOIC |
| Sarja: | - |
| Power Line Protection: | Yes |
| Teho - huippukulma: | 500W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | CDNBS08-SRDA15-4 |
| Kuvaus: | TVS DIODE 15VWM 30VC SMD |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 17A (8/20µs) |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | 15pF @ 1MHz |
| Sovellukset: | Ethernet |
| Email: | [email protected] |