Ostaa CDNBS08-T08 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Käänteinen Standoff (Typ): | 8V |
|---|---|
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp: | 16.9V (Typ) |
| Jännite - erittely (min): | 8.5V |
| Yksisuuntaiset kanavat: | 4 |
| Tyyppi: | Zener |
| Toimittaja Device Package: | 8-SOIC |
| Sarja: | - |
| Power Line Protection: | No |
| Teho - huippukulma: | 500W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | CDNBS08-T08 |
| Kuvaus: | TVS DIODE 8VWM 16.9VC SMD |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 34A (8/20µs) |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | 300pF @ 1MHz |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |