Ostaa CGHV14500F BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Testi: | 50V |
|---|---|
| Jännite - Rated: | 125V |
| transistori tyyppi: | HEMT |
| Toimittaja Device Package: | 440117 |
| Sarja: | GaN |
| Virta - Output: | 500W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | 440117 |
| Noise Kuva: | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | CGHV14500F |
| Saada: | 17dB |
| Taajuus: | 1.2GHz ~ 1.4GHz |
| Laajennettu kuvaus: | RF Mosfet HEMT 50V 500mA 1.2GHz ~ 1.4GHz 17dB 500W 440117 |
| Kuvaus: | FET RF 125V 1.4GHZ 440117 |
| Nykyinen arvostelu: | 36A |
| Nykyinen - Testi: | 500mA |
| Email: | [email protected] |