Ostaa DMC1016UPD-13 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 1.5V @ 250µA |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | PowerDI5060-8 |
| Sarja: | - |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 17 mOhm @ 11.8A, 4.5V |
| Virta - Max: | 2.3W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-PowerTDFN |
| Muut nimet: | DMC1016UPD-13DITR |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | DMC1016UPD-13 |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 1454pF @ 6V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 32nC @ 8V |
| FET tyyppi: | N and P-Channel |
| FET Ominaisuus: | Standard |
| Laajennettu kuvaus: | Mosfet Array N and P-Channel 12V, 20V 9.5A, 8.7A 2.3W Surface Mount PowerDI5060-8 |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 12V, 20V |
| Kuvaus: | MOSFET 8V 24V POWERDI5060-8 |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 9.5A, 8.7A |
| Email: | [email protected] |