Ostaa IXFN55N50F BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 5.5V @ 8mA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±20V |
| teknologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package: | SOT-227B |
| Sarja: | HiPerRF™ |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 85 mOhm @ 27.5A, 10V |
| Tehonkulutus (Max): | 600W (Tc) |
| Pakkaus / Case: | SOT-227-4, miniBLOC |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | IXFN55N50F |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 6700pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 195nC @ 10V |
| FET tyyppi: | N-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | N-Channel 500V 55A (Tc) 600W (Tc) Chassis Mount SOT-227B |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On): | 10V |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 500V |
| Kuvaus: | MOSFET N-CH 500V 55A SOT227B |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 55A (Tc) |
| Email: | [email protected] |