Ostaa JAN1N6628US BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.35V @ 2A |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 660V |
| Toimittaja Device Package: | D-5B |
| Nopeus: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500/590 |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 30ns |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | SQ-MELF, E |
| Muut nimet: | 1086-19987 1086-19987-MIL |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | -65°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | JAN1N6628US |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Standard 660V 1.75A Surface Mount D-5B |
| diodi Tyyppi: | Standard |
| Kuvaus: | DIODE GEN PURP 660V 1.75A D5B |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 2µA @ 660V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 1.75A |
| Kapasitanssi @ Vr, F: | 40pF @ 10V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |