Ostaa L78L10CD13TR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 10V |
|---|---|
| Jännite - Input: | Up to 30V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 1.7V @ 40mA |
| Toimittaja Device Package: | 8-SO |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | L78L10CD13TR |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 10V 100mA 8-SO |
| Kuvaus: | IC REG LDO 10V 0.1A 8SO |
| Nykyinen - Tuotos: | 100mA |