Ostaa L78L18ACUTR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 18V |
|---|---|
| Jännite - Input: | Up to 40V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 1.7V @ 40mA |
| Toimittaja Device Package: | SOT-89-3 |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | TO-243AA |
| Muut nimet: | 497-7280-6 |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | L78L18ACUTR |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 18V 100mA SOT-89-3 |
| Kuvaus: | IC REG LDO 18V 0.1A SOT89-3 |
| Nykyinen - Tuotos: | 100mA |